BELLA CASTRON YAPI ENERJİ BİLİŞİM  SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

Fashionable Construction

Home page

NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Firmamız hizmet kapsamı ne olursa olsun her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı ilke edinmiştir.

YAZILIM DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜ

Çelik Konstrüksiyon Bağlantı Tasarımı Yazılımı

C.S.E. Türkiye Distribütörü


Bilişim sektöründe yenilikçi çözümler öngörerek yazılım distribütörlüğümüz kapsamında hedefimiz şahıs ve firmalara verimliliklerini artıracak çözümler sunmaktır.Share on Facebook Share on Twitter Share via e-mail Print

ANA SAYFA

WEB TABANLI YAZILIMLAR

Bilişim sektöründe popüler yazılım platformlarını kullanarak iş hayatında inovatif yazılımlar geliştirmekteyiz. Geliştirdiğimiz yazılımlardan öne çıkanı elektronik ihale sistemi’dir. Elektronik ihale sistemi, günümüz ve gelecekteki ticaret formatına uygun, hizmet veya mal alımı yapmak isteyen her firmanın veya bireyin tedarik sürecine dâhil etmesi gereken, şeffaflık, verimlilik, zamansal ve finansal fayda sağlayan, dinamik ve internet tabanlı bir sistemdir.

                          Sistemimiz, geleneksel satınalma sistemlerinin dezavantajlarını kaldırıp günümüz çağına uygun, teknolojik olarak en efektif tedarik platformunu oluşturmayı amaçlamıştır. Bunu yaparken güvenlik, şeffaflık ve efektiflik kriterlerini gözönünde tutmayı hedeflemiştir. Sistemimiz üyelerine ekonomik, dinamik, inovatif ve profesyonel hizmet sunmayı hedeflemiştir.